Bomlu asansör filmi için resmi tıklayınız

  Asansörlü evden eve nakliyatın birçok avantajı vardır bunlar; nakliyat sırasında bina içersin de oluşacak bütün hasarlar ortadan kalkar. Yüksek katlı binalarda katları inip çıkmak sırasında oluşacak zaman kayıplar ortadan kalkar. Eşyalarınızda oluşacak hasarlar ortadan kalkar. Nakliyat yapılan binanın sakinlerini rahatsızlık duymazlar. Küçük kapılar, bina içi koridorlar nakliyatta sıkıntı yaratmaz. Evden eve nakliyat yapılırken teknolojinin sağladığı kolaylıklardan biridir asansör ile evden eve nakliyat.

konya evden eve

Kurmalı asansör filmi için resmi tıklayınız

Evden eve nakliyatta son yıllarda teknolojinin de desteği ile işin ağırlığın hafifletecek, zamandan kazandıracak, eşyaya ve binaya en az seviyede hasar vermek için geliştirilen yeni sistemlerden birisidir asansör ile evden eve nakliyat. Asansör ile nakliyatın maalesef gerçekleşmediği durumlar vardır. Çarpık kentleşme sonucu binanın önüne asansör sistemini kuracak yer olmaması, bir diğer engelde asansör ile taşımacılık yapılacak pencere ya da kapının eşyaların geçmesi için yeterli boyutunun olmamasıdır.

konya evden eve

Konya evden eve asansörlü taşıma

  Evden Eve Nakliyat şirketleri arasında araç asansörü olan firma sayısı azınlıktadır. Genelde Asansör kullanılacak evden eve nakliyat işinde kiralama yöntemi olur. Örneğin nakliyat işi 6. kattan alınacak 8. kata taşınacak. Şimdi normal yollarla taşıma da bina asansörünü kullanmaya izin vermezler. Bu nedenledir ki Araç asansörleri devreye girer. Genelde de Evden eve nakliyat işinde yüksek konut taşımalarında asansörü olan firmalara öncelik taşır.