Tahir AĞIRMAN

bilgi@klavuznakliyat.com.tr
klavuznakliyat@gmail.com

Nişantaşı Mah. Arifçelebi Sk. Şeker Apt. altı 4/B
(Eski Doğumevi Karşısı)

Selçuklu / KONYA

tahir ağırman

Konya ev eşyası taşıma firması

  Firmamız, sizden gelen taşınma talebi sonrasında sizin için uygun olan bir gün karalaştırıp, taşınma için gerekli olan ambalaj türü, malzeme ihtiyacı ve gerekebilecek araç sayısının belirlenmesi işlemini yapar. Kararlaştırdığımız hizmet türü ve sizin taleplerinizle detaylarını tetkik ettiğimiz taşınmanızın fiyatlandırması tüm bu belirlemelere göre yapılmaktadır. Bu ön görüşmenin sonunda taşınmanızın gerçekleştirilmesini arzu ettiğiniz tarih belirlenir ve istediğiniz saatte taşınma ve paketleme ekibimiz hizmetinizdedir. Profesyonel paketleme ekibimiz koltuk,vitrin,vb. gibi hacimli eşyaları havalı naylonla, mefruşat ve diğer büyük eşyalarınızı ise naylon ambalajlarla paketleyip kolileriler. Bu aşamalardan sonra operasyon başlar

Konya ev taşıma firması

  Araçlarımız ev eşyasının taşınması için özel olarak dizayn edilmişlerdir. Araçlarmız kapalı çelik kasadır. Kamyonlarımızın hacmi 40 – 60 metreküptür. Bu da 3 + 1 için özel tasarım ile yaptığımız araçlarımızla eşyalarınızın tek sefer içerisinde bulunduğunuz adresten gideceğiniz adrese hasar görmeden taşınabilmesini sağlar.
  Kamyon kasalarımızın içleri eşyanın araç içinde rahat bir şekilde istif edilebilmesi ve herhangi bir hasara uğramaması için Mobilya ile döşenmiştir. Bu şekilde hem eşyayı araç kasasına dayayabiliyor hem de bağlantı kemerleri sayesinde eşyanın düşmesini yada gidip gelmesinin önleyecek şekilde sabitleştirebiliyoruz.

Misyonumuz

  Avrupa standart ve kalitelerine uygun, kaliteli ve yüksek düzeyde hizmet vererek,en temel prensibimiz müşterilerimizin rahatlığını ve memnuniyetini en üst düzeyde sizlere yük olmadan gerçekleştirmektir. Sizlerin bütün hak ve hukuklarına saygılı olmak. Elemanlarımızın eğitimini günün şartlarına uygun hale getirmek.

Vizyonumuz

  Özel eğitim almış elemanlarımızın gerekli eğitimlerini arttırarak müşterilerimizin memnuniyetini yükseltmek ve en iyi hizmeti, depolamada, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği görevlerini başarı ile yerine getirmek olarak özetleyebiliriz.