konya evden eve

Konyada evden eve taşıma
Konyada evden eve taşıma
- Konyada evden eve taşıma hizmeti almak mı istiyorsunuz? Doğru adrestesiniz, Klavuz nakliyat; tüm taşıma ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ekipleri ile hizmet vermeye devam ediyor.
- Araç parkımızda bulunan iki adet araca monteli, bomlu. Bina dışından kurulan ev eşyası taşıma asansörlerimiz ile 45 metreye kadar (15 inci kat) nakliye yapabiliyoruz.
- Özellikle Şehir dışına çıktığımızda kullanmak için bulundurduğumuz, iki adet kurmalı asansör ile 25 metreye kadar (8 inci kat) nakliye yapabiliyoruz.
- Kapalı çelik kasa araçlarımız sayesinde, ister şehir içi yakın, ister şehir dışı uzak, mesafeler bizim için sorun teşkil etmez. Sıcak, soğuk, yağış, toz, toprak, tüm doğa olayları üstümüze aldığımız sorumluluğu yerine getirmemize engel değildir.
- Sorumluluk anlayışı ile yapılan tüm faaliyetler, başarının öncelikli unsurlarındandır. Mobilyalarınızın söküm ve montajını yapmak için bünyemizde bulundurduğumuz personellerimizin, yaptıkları işte rakipleri yine kendileridir. Görev bilincinden ötürü müşterilerimizin teveccühlerine mahzar olmuşlardır.
- İş bölümü içinde, ambalaj yapan personelimiz; talep etmeniz durumunda ücreti mukabilinde balonlu (pat pat) naylon ile paketleme yapar. Aksi sözleşme yapılmadığı durumlarda ev eşyalarınız streç ve battaniye kullanılarak emniyete alınır.
- Evden eve taşıma konusunda sorularınızı, ofisimize yapacağınız ziyarette tüm detayları ile cevaplamaya çalışırız. Bir fincan kahvenin, bin yıllık hatırı vardır. Buyurun gelin, kahve ikram edelim.
Yazan : R.BATIRBEK Tarih : 29.09.2014
Paylaş

Y O R U M Y A Z
  Ad Soyad  
  Mail  
  Mesaj
 

Y O R U M L A R
Bu Yaziya Henüz Yorum Yazilmamis.