Konya da ev eşyası taşıma

  Firmamız, sizden gelen taşınma talebi sonrasında sizin için uygun olan bir gün karalaştırıp, taşınma için gerekli olan ambalaj türü, malzeme ihtiyacı ve gerekebilecek araç sayısının belirlenmesi işlemini yapar. Kararlaştırdığımız hizmet türü ve sizin taleplerinizle detaylarını tetkik ettiğimiz taşınmanızın fiyatlandırması tüm bu belirlemelere göre yapılmaktadır. Bu ön görüşmenin sonunda taşınmanızın gerçekleştirilmesini arzu ettiğiniz tarih belirlenir ve istediğiniz saatte taşınma ve paketleme ekibimiz hizmetinizdedir. Profesyonel paketleme ekibimiz koltuk,vitrin,vb. gibi hacimli eşyaları havalı naylonla, mefruşat ve diğer büyük eşyalarınızı ise naylon ambalajlarla paketleyip kolileriler. Bu aşamalardan sonra operasyon başlarkonya evden eve

Konya da ev taşıma

  Şayet gerekiyorsa mobilyaların demontajı bulundukları yerde uzman marangoz personelimiz sayesinde yapıldıktan sonra havalı naylonla ambalajlanır. Ambalaj ve paketlemeden sonraki ikinci önemli ve dikkat gerektiren adım nakliyat işlemidir.Hizmetinize sunulan araçlar şirketimize ait olup taban ve içleri eşyalarınızın hasar görmeyecekleri biçimde ve mobilya izolasyonludur. Bu güvenlik şartları dâhilinde arzu ettiğiniz adresinize teslim edilen eşyalarınız tek tek ve özenle hedef adresinize taşınıp, paketleme ve ambalajı açılır. Demontajı yapılan mobilyalarınız yeni adreste tekrar monte edilir ve arzu ettiğiniz şekilde yerleştirilir.Çıkan ambalaj çöpünün alınıp çıkılmasıyla son bulan hizmetimiz, sıcak ve samimi iş ilişkilerimizin kurulmasına ilk adım olmakla beraber, bizlere de benzersiz bir hizmet sunmuş olmanın haklı gururunu yaşatır.
konya evden eve taşıma

Konya evden eve paketli taşımacılık

  Büyük olan eşyalarınız için bulundurduğumuz BATTANİYELERİMİZLE çizilmeden herhangi bir hasara maruz bırakmadan ve sorunsuz bir şekilde taşınmanıza yardımcı olmaktayız.
  Ayrıca isteğe bağlı olarak Kırılabilecek mutfak eşyaları, Porselen, vitrin eşyaları beyaz temiz kağıda sarılır. Daha sonra kutulanarak eşyalarınız eğitimli elamanlarımız tarafından köpüklü naylonlara sarılıp hiçbir hasar görmeyecek şekilde sevk edilir.
  Eşyanın gideceği yerde eşya sahiplerinden bir( 1 ) kişinin bulunması yeterlidir. Sebep ise eşyaların nereye konulacağı hakkında bilgi verilmesidir.
  Profosyonel elemanlarımız ile kurulan taşıma asansörü sayesinde eşyalarınız kolayca taşınmaktadır.